LIGHTS BLIND
 
rodiklisNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Virtuvė

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Virtuvė   Sk. 04 15, 2012 1:36 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 04 16, 2012 5:25 pm

Tipu tapu ir Taisia atžingsniavo į virtuvę. Pirmiausiai nuėjo prie šaldytuvo ir kelias sekundes žiūrėjusi į jo vidų, galiausiai iš šaldiklio išsitraukė ledų dėžutę. Pasiėmė iš stalčiaus šaukštelį ir įsitaisė ant kėdės, prie pat lango. Kabindamas ledus, mergina kartais užmesdavo akį ir pro langą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 04 16, 2012 5:39 pm

Kaukšėjo ilgu bei dideliu koridoriumiu, kas įprasta tokio dydžio namui, jau iš toli buvo galima girdėti Lidiyą, kuri ėjom link virtuvės, ketindama įsipilti sulčių ir tuo pačiu pasigriebti kokį apelsiną ar obuolį. Pagaliau atsiradusi virtuvėje, vis mąstydama kam labai prireikė kilometrinio koridoriaus su labai skambiom grindim, pamatė seserį ir nusišypsojo savo įprasta, miela bei draugiška šypsena. - Sveika, - tarstelėjo priėjusi prie šaldyvuo ir išsitraukusi didelį ąsotį su sultimis, padėjo jį ant stalo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 04 16, 2012 5:45 pm

Bežiūrint pro langą ir valgant labai skanius ledus, Taisia išgirdo batų kaukšėjimą. Iškart suprato, kad tai bus jau kokia sesuo, nes motinos jau tikrai senai nematė. Pakreipė galvą durų link ir po kelių sekundžių išvydo Lidiyą.
- Laaabas,- taip pat pasisveikino suvalgiusi ką tik į burną įsidėtą ledų porciją.
Pasisuko su kėde labiau į sesę ir padėjo ledų indelį ant spintelės.
- Įpilk ir man,- nusišypsojusi ir pamirksėjusi kelis kartus paprašė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 04 16, 2012 5:54 pm

Nuo spintelės paėmė dvi stiklines, sau ir jau gan senokai nematytai seseriai, kadangi Lidiya pastaruoju metu namuose dažnai nevieši. Išlėto bepildama iš ąsočio sultis, kadangi jis buvo pilnai pripildytas, didelis bei sunkus, o mergaitė tikrai nebuvo pratusi prie sunkenybių. - Taigi, kas naujo namuose? - kiek suraukusi antakius ir pripildžiusi stiklinę sultimis padėjo ąsotį ant spintelės, vos neišmesdama jo iš rankų, tačiau vėl atsisukusi į sesę nusišypsojo ir visi pasiraukymai išnyko. Pastūmė jai sulčių stiklinę ir vėl atsisukusi į sau likusią tuščią, atsiduso ir nežymiai sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 04 16, 2012 6:03 pm

Prisislinko arčiau stalo su kėde, prieš tai dar paimdama nuo spintelės savo ledų indelį, ir pakabinusi dar ledų, padėjo indelį ant stalo. Stebėjo su šypsena veide kaip sesuo laiko ir pila pilną sulčių ąsotį. - Atsargiai, tik neišmesk,- pakraipiusi galvą pasakė ir įsidėjo į burną ledų. Pasimėgaudama juos suvalgė ir įkišo šaukštelį į ledų indelį. Išgirdusi Lidiyas klausimą, kilstelėjo smakrą. - Neįsivaizduoju, retokai užsuku. Bet šiaip, tai turbūt, kad nieko. Visi savais reikalais užsiėmę, - gūžtelėjo pečiais ir prisitraukė sulčių stiklinę arčiau savęs. Gurkštelėjo truputį ir pakreipusi galvą nusijuokė. - Pamiršai ir sau įsipilt ar tiesiog supratai, kad nebenori? - dar kartą nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 04 16, 2012 6:11 pm

- Taip, matyt visi kas sau išsiskirstę, gyvena savo gyvenimus už šių namų ribų, - gūžtelėjo petukais ir kiek šyptelėjo, suaugę juk jau visi, ir pačios Lidiyos pastaruoju metu rutina yra tikrai ne šis namas. Vėl pasisukdama į tą milžinišką ąsotį nusijuokė. - Jis labai nesimpatiškas, nepatinka man, - juokais pasiraukė, nustatydama liūdną išraišką, tačiau greit ir vėl nusijuokdama ir vėl nustatydamą saulytės veido išraišką. Vėl rankelę išiesė link sulčių ąsočio ir jau šįkart kiek lengviau pakėlė, kadangi jo tūris šiek tiek sumažėjo sesei gavus sulčių, įsipylė ir sau stiklinę, ir vėl padėjusi tą kvailą daiktą šyptelėjo, paėmusi stiklinę į rankas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 04 16, 2012 6:18 pm

- Taip ir reikia, manau,- palinksėjo ir atsigėrė dar sulčių. Atrėmė į stalą alkūnę ir pasirėmusi ranka smakrą, pažvelgė į ąsotį. - Tai jau tikrai, kad nesimpatiškas,- nusijuokė pritardama seseriai. - Kai pas mus gausi šeimyna, tai ir indai dideli,- pavarčiusi akis caktelėjo liežuviu. Užsikėlė koją ant kojos ir rankoje pasukiojo stiklinę. - Tai ką veiki namie? Ar atėjai tik sulčių atsigert? - šypsodamasi paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 04 16, 2012 6:24 pm

Linktelėjo pritardama seseriai, dėl didelių indų. - Na, kol kas. Juk pamažu šeimyna vis mažėja, visi dingsta, - sukikena vėl pažvelgusi į Taisią, nuleidusi žvilgsnį nuo savo žavingųjų sulčių stiklinėje. - Aš tai pargrįžau namo šeimynos aplankyt, pasidomėt kas naujo, nes jau išvis nebežinau nieko apie mūsiškių gyvenimus, jų naujienas...Bet va, ligišiolei tik tave užtikau čia, - nusišypsojo ir lengvai pakėlusi ranką su stikline prie lūpų, pagaliau atsigėrė sulčių.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 04 16, 2012 6:35 pm

- Kai visi broliai ir sesės visiškai išsikraustys, tai tik tiedu pasiliks tokiam dideliam name,- pasakė turėdama omeny tėvus. Pati Taisia tai tikrai nepirktų tokio didelio namo. Apie kažką dar pagalvojusi, pakraipė galvą ir pažiūrėjo į Lidyią. - Aš tai ir nelabai ką ir mačiau čia. Arba tikrai nieko nėra arba išsilakstę į visus šonus,- atsiduso ir pakraipiusi stiklinę, dar gurkštelėjo sulčių. Galiausiai pabaigė ir vėl grįžo prie ledų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 04 16, 2012 6:45 pm

- Beieškodami vienas kito tiedu pasimes, pasiklys ir galų gale neras vienas kito, - gūžtelėjo petukais ir nusijuokė, jau atitraukusi pustuštę sulčių stiklinę ir padėdama ją ant stalo. - Žinai, visi matyt su meilėm seilėm duodas arba užsiiminėja nešvariais darbeliais su chebra, kaip mūsų šeimai būtų įprasta, - tvirtai linkteli, įsitikinusi savo teisumu. Tuo metu taip pat nužvelgusi stalą, pilną visokių gėrybių, pasiemė vieną obuolį ir pradėjo jį vartyti rankose, permesdama tai į vieną, tai į kitą, nėr ką veikt mergaitei, tai naujus triukus išbando. - Na, o kur tu buvai pastaruoju metu? - akimirką dar tebežiūrėdama į obuolį, vieną lūpų kamputį pakelia dar labiau ir vėl pažiūri į seserį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 11:00 am

- Tai jau matyt. Bet gal tada nuspręs persikelt kur nors į mažesnį ir jaukesnį namelį. Nors kažin,- dar pridėjusi nusijuokė. Įsmeigė šaukštelį į ledų indelį, truputį palaukė ir iškabino nemažai ledų. - Na taip, ką daugiau ir veiks mūsiškiai,- gūžtelėjusi pečiais pasakė ir nusijuokė. Įsidėjo ledų į burną, mąstydama ką gero nuveikė ir buvo per tą laiką kol nematė sesers. - Ai, žinai. Vakarėliai, nešvarūs darbeliai. Na žodžiu, kaip įprasta mums,- nusijuokė,- Ką tu gero nuveikei? - išrietusi vieną antakį paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 3:48 pm

- Ne tėvų stiliui gyvent mažame ir jaukiame namelyje, - nusijuokia ir galų gale atsikanda obuolio, vartyto savo rankose. - Jie jau greičiau gyvens dideliame ir prabangiame name, kaip šis, tačiau neras vienas kito, - linktelėjo, kartu ir bekrestelėdama plaukus. - Jie taip bus laimingesni, - vėl nusijuokė, besišypsodama žinoma, ir pasisukusi spintelės pusėn, šoktelėjo ir atsisėdo ant jos. - Aš tai.. - pridėjo pirštą prie lūpų, kiek kilstelėjo galvą bemąstydama. - Irgi.. Šen bei ten. Kaip mums įprasta, - pakartojo labai įprasrą jų šeimai frazę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 4:19 pm

- Na taip, tavo tiesa,- pritardama linktelėjo ir nusijuokė. Dar truputį pavalgė ledų ir atsistojusi su indeliu nuėjo prie šaldytuvo. Atidarė šaldiklį, įdėjo indelį ir vėl uždariusi pasisuko į sesę. - Ir ką aš galvojau, paklaususi tavęs šito klausimo,- nusijuokė. Nuo stalo paėmė šaukštelį, stiklinę, juos išplovė ir padėjo į reikiamą vietą. Nusišluosčiusi rankas, Taisia atrėmė nugarą į spintelę. - Dar su Damian'u tu? - paklausė taip nelabai į temą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 4:34 pm

Besėdėdama ir bevalgydama obuolį, klausėsi sesers ir pritardama linksėjo bei šypsojosi. - Matyt kiekvienas mūsų šeimos narys atsakytų tą patį, - rimtai linktelėjo žiūrėdama kažkur į lubas. Tuomet, išgirdusi dar vieną sesers klausimą, šįkart apie sužadėtinį, akimirką susimąstė, ar tikrai šeima žino, kad jie susižadėję. Kaip tik toje rankoje laikė obuolį, ant kurios piršto buvo sužadėtuvių žiedas su milžinšku briliantu. Greit permetė obuolį į kitą ranką ir iškelė rankelę, parodydama sesutei žiedą. - Ahaa, - linktelėjo, plačiai besišypsodama prisiminus meilę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 4:42 pm

Ir Taisia užsimanė obuolio žiūrėdama kaip sesė kramto jį, tad priėjo prie stalo ir pagriebė vieną. Truputį pasivalė ir atsikandusi šoktelėjo ant kėdės. - Taip, taip,- palinksėdama pasakė ir atrėmė laisvos rankos alkūnę į stalą, nusibraukė nuo pečių plaukus. Tada vėl kąstelėjo obuolio ir pažvelgė į sesers iškeltą ranką. - Tiiiksliai,- numykė ir nusijuokė,- Puiku. Darykit greičiau vestuves,- šypsodamasi palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 4:47 pm

Vėl pradėjusi kramtyt obuolį, nuleido savo ranką, su milžinišku žiedu, bet vis dar į jį tebestebeilydama su didele šypsena veide. - Naa, reikia tartis su Damian'u dėl tikslios datos.. - linktelėjo ir vėl pakėlė akis į sesę. - Garantuotai, kad visas svietas pagalvotų, kad tokios ankstyvos vedybos dėl kokio, tarkim, vaiko, - sukikeno prisidėjusi obuolį prie lūpų. - Na, bet šiaip man nė motais..Įdomu, ką tėvai apie tai galvoja, - nors Lidijai ir tai nesutrugdytų susituokt, kada tik jai ir Damian'ui panorėjus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 4:53 pm

- Koks skirtumas kas ką galvoja, svarbu, kad jums gerai,- gūžtelėjusi pečiais pasakė ir dar atsikando obuolio. Sukramčiusi jį, Taisia nuleido ranką ir braukydama pirštais per stalą, apie kažką susimąstė. Paskui pakėlė akis vėl į sesę ir šyptelėjo. - Jo, būtų įdomu išgirst ir jų nuomonę,- linktelėjo kelis kartus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 4:58 pm

Suvalgiusi obuolį pasisuko ir akimis surado šiukšlinę, kadangi jos dangtis buvo atidarytas, graužtuką mestelėjo ten, ir pataikė žinoma, nešiukšlins ji, tvarkinga. - Tėvo nuomonė jau aiški. - pasisukusi į sesę rimtu snukiu linktelėjo. - Jaučiu pamatytų mane čia, pareikštų nepasitenkinimą, - gūžtelėjo petukais. - Ar dar kokią pievą sugalvotų...O mamukas myli mane, kiek žinau, tad manau, nesipriešintų, - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 5:01 pm

Įėjo į virtuvę ir kaip visada nekreipė dėmesio į merginas esančias joje. Buvo pripratęs, kad kiekvienam savo namo kampe galėjo rast po merginą, nes blemba jis turi jų daug, nu bet negalėjo nepastebėt kas per merginos. Sustojęs prie šaldytuvo, su daug maisto rankose jis apsisuko ir nežymiai suraukė ir taip raukšlėtą kaktą, nes nugirdo per daug pokalbio
-Neteršk mano maisto bloga energija, - pasakė žiūrėdamas Lidijai į akis, aišku knietėjo dėl ko jos motina jai nepriekaištautu, bet tikrai neims ir neklaus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 5:03 pm

- Mama, tai tikrai nemanau, kad labai jau priešintųsi. Gal net pati pasisiūlytų suplanuot ką nors,- nusijuokė ir pati pabaigė obuolį, kadangi visai mažą pasiėmė. Šiek tiek palinkusi į priekį mestelėjo obuolį į šiukšlių dėžę ir atsitiesusi susikėlė koją ant kojos. Jau kažką norėjo sakyti apie tėvą, bet tik pasiraukė pamačiusi jį įeinant.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 5:05 pm

Pasisuko į tėvą ir giliai atsiduso, pavarčiusi akis. Ir vėl tas su savo dramom. Tikras dramų mama. nepatenkintu ir jau toli gražu nebe mielu žvilgsniu pažiūrėjo į tėvą. - Gerai, daugiau nieko neimsiu. Jei tau sąžinė negrauš, jei tavo vaikas kartais numirtų iš bado. - visiškai be nuotaikos toliau sėdėjo ant spintelės, mosikuodama kojas, sunėrė rankas ant krūtinės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 5:09 pm

Nu jo jis dramų mamytė, bet kartu ir rūpinas tuo ką valgo.
-Ir nulipk nuo mano spintelės, - visiškai ignoravęs jos pastaraji sakinį ir net nesuvirpėjus nė vienam veido raumenėliui pasakė, - tegu tave pamaitina tas obagas velnių..Vuittonas, - atsiminęs jo vardą, bet būdamas per daug pagiežingas išspraudė jo pavardę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 5:11 pm

Taisiai visai nebuvo noro klausytis čia tų dviejų, tad nušoko nuo kėdės. - I'm out,- pamosikavo rankomis, pasiėmė nuo stalo dar vieną obuolį ir dingo iš virtuvės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 04 17, 2012 5:14 pm

- Kuo tau taip užkliuvo Damian'as? - primerkė akis nepatenkinta stebeilydama į tėvą. Aišku, net neketino nulipti nuo spintelės, čia juk ir jos namai, jos gyvenimas, darys jinai kaip norės. - Greit taip ir bus, - atšovė, rimtu balsu, turėdama omeny, po vestuvių, kai bus šeima ir kai visu šimtu procentų bus persikrausčius pas jį, kai išsineš menkiausią savo daiktelį iš šių namų ir kai pasikeis pavardę. Tiksliai nežinojo ar tėvas kąnors suprato, ar žino apie jų sužadėtuves ir aš išvis domisi jos gyvenimu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
LIGHTS BLIND :: Karginai-
Pereiti į: