LIGHTS BLIND
 
rodiklisNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Kalistos kambarys

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Kalistos kambarys   Sk. 04 15, 2012 1:39 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Tr. 04 18, 2012 1:07 pm

Pagaliau pasiekusi savo kambarį, paleido Franciaus ranką, kurią šiaip labai stipriai spaudė, pati nežino kodėl, jai netyčia taip gaunasi. Visada. Numetė savo maišus kažkur į kampą, išsikraus vėliau, kai Tabitha ateis. - Biče! - šūktelėjo, nes įtarė, kad šuo kur nors giliai pasislėpęs tarp minkštų patalų jos lovoje arba savo guolyje, kurį kas dien vis kur nors kitur nutempia. Susidėjo rankas ant krūtinės, laukdama, kol šuo pasirodys.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Tr. 04 18, 2012 1:11 pm

Pagaliau atkeliavo į kambarį, apsidairė aplinkui, nes jau seniai čia buvo. Padėjo maišus į šoną, o pats atsisėdo ant lovos, nes norėjo jau pasėdėt po tokio lėkimo. Pasižiūrėjo kur tas Bičas galėjo pasėdėt, jį tikrai seniai matė, norėjo pažiūrėt ar jis kiek paaugo ar vis dar liko toks pat mažius.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Tr. 04 18, 2012 1:14 pm

Taip kažkaip, Franciui jau įsitaisius ant lovos, viskas nutilo, nurimo, kaip tikra tyla prieš audrą, tik po kelių sekundžių mirtinos tylos, iš po Kalistos pagalvės išlindo juoda šikna, o paskui į orą pakilo pūkų kamuolys, prasisuko jos keturkojis bičiukas, eilinį kartą sudraskė pagalvę. - Žavu tiesiog,- pasakė jau tokia visai be emocijų likusi, nebėra net ką pridurti, siaučia vaikinas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Tr. 04 18, 2012 1:17 pm

Įsiklausė tos mirtinos tylos, nes visada taip pasidarydavo, kai Bičas rengdavosi išlįst. Pakilus pūkų debesiui, Francis paėmė saują pūkų ir papūtė į viršų, kad šie pasklistų, dabar matyt gaus pylos, nes dabar daugiau darbo tvarkyt. Paglostė šunį, kuris toliau darbavosi su pagalve.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Tr. 04 18, 2012 1:21 pm

Piktu, ir jai šiaip nelabai tinkančius, snukučiu priėjo prie lovos ir abu bernus piktai nužiūrėjo, Bičą už tai, kad pagalvę sudraskė, o Francių už tai, kad prie netvarkos darymo prisidėjo. Šuo tai jau žinojo, kad barti gaus, tai nurimo ir nutaisė akis kaip katino iš šreko, daugiau to filmo jam žiūrėti niekas neleis, dar ir ausis užlenkė, toks tiesiog fainas pasidarė. - Nežinau kuris blogesnis,- pakraipė galvą vis dar tokiu pat piktu veidu, bet šiaip ji nelabai pyko, juokingai viskas atrodė, ypač dėl to, kad Franciui ant galvos kelios plunksnos nukrito ir jis dabar kaip viščiukas atrodė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Tr. 04 18, 2012 1:30 pm

Nutaisė savo mieliausią išraišką, kad ji labai nepyktų, nes tas jos piktas žvilgsnis buvo labai negeras. Francis paėmė Kalistą už rankų ir patempęs pasisodino sau ant kelių. Pabučiavo ją į lūpas,-O tu supykusi labai gražiai atrodai,-nusišypsojo, nubraukė užkritusią plaukų sruogą nuo jos veido, paskui trumpam žvilgtelėjo į Bičą, kuris pamatęs, kad jo šeimininkė užsiėmus vėl įniko į pagalvę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Tr. 04 18, 2012 1:35 pm

Tyrinėjo šuns snukutį, kol ir Francis tokį pat nutaisė, jau žiojosi, kad pasakytų kokį kandų komentarą apie tai, bet nespėjo, nes buvo timptelėta, išsigando, kad kur nors kris, bet kaip tik laiku buvo pasodinta ant kelių ir dar pabučiuota, tai aišku nuodėmė iš karto atleista buvo. - Jūs vienodi tiesiog, anarchistai kažkokie, nekaltais snukučiais,- nusijuokė ir stumtelėjo Franciską, kad jis išsitiestų ant lovos, pati nusiropštė nuo jo ir atsigulė šalia, tik ant pilvo, viena ranka pasirėmė į lovą, o kitą padėjo vaikinui ant krūtinės. - Oi kokias banalias frazes žarstom,- suspaudė lūpas, arba visos panos rimtai gražios, kai pyksta, arba visi čiuvai bando įvaldyti šitą komplimentą kaip įsiteikimo būdą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Tr. 04 18, 2012 1:47 pm

-O tu dar nepastebėjai, kad mes su juo labai panašūs,-nusijuokia. Taip netikėtai buvo perverstas ant lovos, linksmai sau šyptelėjo ir pažvelgė į merginą. Paėmė sau į delną jos ranką, kuri buvo ant jo krūtinės. Prisitraukė ją arčiau ir vėl pabučiavo , labai seniai jau tai darė, todėl dabar norėjo atsiimt už tai,-Reiks sugalvot kokių orginalesnių frazių, nes man atrodo su tokiom jau ne be praeisiu,-nusijuokia. Na tikriausiai visos merginos gražios, kai pyksta, todėl visi vaikinai ir sako tokius komplimentus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Tr. 04 18, 2012 1:55 pm

- Tai aš pastebėjau, matyt giminės,- nusišypsojo. Patinka jai tas mylu mylu reikalas, tai atbučiavo Fracių atgal, du arba tris kartus, paskui dar ir ketvirtą, žodžiu, vis tiek nepakankamai. - Tai taip, čia jau paskutinis kartas, kai šito komplimento dėka sausas iš pūkų išlipai,- nutaisė rimtą veidą, bet nesiseka jai tie rimti veidai, tai nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Tr. 04 18, 2012 2:02 pm

-Tai mes tikrai giminės beveik,-nusijuokia. Jam vat irgi tai patiko, tai atgalios atbučiavo Kalistą kelioliką kartų, jau tikriausiai ne be suskaičiavo,-Gerai, daugiau jo ne be prisiminsiu, nes nenoriu šlapias iš pūkų išlįst,-nusijuokia, bando irgi pavaizduot rimtą veidą, bet jam aiškiai nesisekė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Tr. 04 18, 2012 2:05 pm

- Tai aš matau, ausys panašios,- pasakė, nužiūrėjusi šunį, kuris jau kišo savo drėgną nosį prie jų veidų. Prisiminė, kad jį žadėjo į lauką pasiganyti norėjo išvest. - O aš norėčiau tave pūkuose pavoliotą pamatyt,- dar bekalbėdama, ėmė ant Franciaus plunksnas mėtyti, smagu gi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Kv. 04 19, 2012 12:23 pm

Išgirdusi durų skambutį, kurį aiškiai kažkas nureguliavo taip, kad dabar skambėjo per visus namus kaip bažnyčios varpai, pažiūrėjo pro langą, pro kurį matėsi, kas prie lauko durų stovi. - Greit grįšiu,- šyptelėjo, dar šunį paėmė ir išbėgo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Kv. 04 19, 2012 12:31 pm

Taip ir liko sau sėdėt, laukdamas Kalistos ir galvodamas kas čia galėjo ateiti tokiu laiku. Pamėtė į viršų kelias plunksnas, kad daugiau netvarkos padarytų.
Atgal į viršų Go down
Melanie Ayla Cardonel
SHE WEARS ALL BLACK JUST LIKE HER SOUL YET HET HEART IS MADE OF GOLD
avatar

POSTS : 737
REPUTATION : 31
HERE SINCE : 2011-10-01
AGE : 29
CURRENTLY LIVING : New York

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Kv. 04 19, 2012 12:53 pm

Ateina galingai vos kojas pavilkdamas.
-Aš nusiimsiu batus, ok?-darydama duris paklausia ir iš kart nusiauna, nes kitaip jai reikės ropot. Įeina į kambarį, nužvelgia betvarkę ir tik tada Franciską pamato,-Oo, labas!-pamojuoja jam, nors visai šalia stovi,-Ką darai?-draugišką primeta.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://lightsblind.forumlt.com
Melanie Ayla Cardonel
SHE WEARS ALL BLACK JUST LIKE HER SOUL YET HET HEART IS MADE OF GOLD
avatar

POSTS : 737
REPUTATION : 31
HERE SINCE : 2011-10-01
AGE : 29
CURRENTLY LIVING : New York

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Kv. 04 19, 2012 5:19 pm

Besilabindama su žmogum mergina išgirdo du garsus - klyksmą ir šūvį. Tokį šūvį, kuris beveik apkurtino ją. Kelias sekundes ji tylėjo ir tik po kurio laiko susigaudė, kas GALBŪT nutiko. Batus meta į šalį, dzin jai, varys basa, ir išbėga iš kambario.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://lightsblind.forumlt.com
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   Pen. 04 20, 2012 12:10 pm

Išgirdęs keistus garsus atsitokėjo ir atsistojęs pažiūrėjo pro langą, tačiau nieko nepamatė jam netikėtai labai stipriai suspaudė širdį ir jis išbėgo iš kambario tikėdamasis, kad apie tai apie ką pagalvojo yra netiesa.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalistos kambarys   

Atgal į viršų Go down
 
Kalistos kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
LIGHTS BLIND :: Karginai :: Kambariai-
Pereiti į: