LIGHTS BLIND
 
rodiklisNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Terasa

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Terasa   Pir. 04 16, 2012 5:16 pm

.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   Pir. 04 16, 2012 7:29 pm

Atėjusi su Denisu į terasą pirmiausia patraukia link staliuko, ant kurio stovi stiklinės ir gėrimai. Pripylusi į dvi stiklines limonado, atsisėda ant sofkutės ir parodo į vietelę šalia savęs D. Padavusi vieną limonado stiklinę jam, kitą pasilieka sau ir gurkšteli.
- Na, tai kas naujesnio? geresnio?-įsivinioja į pleduką, nes vakaras ne iš šiltųjų. Nors pats oras išties gražus. Danguje matosi daug žvaigdžių. Kaikurios net labai ryškiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   Antr. 04 17, 2012 1:36 pm

Prisėdęs,nors greičiau kaip reikiant sudribęs ant sofutės,vieną ranką ištiesė per jos viršų,prie Alisos galvos,o kita paėmė stiklinę ir dėkodamas linktelėjo merginai. Prieš atsakydamas paragavo savojo gėrimo,kuris pasirodė visai skanus,nors Dennis limonado negėrė jau ilgą laiką. Be to,vaikinas nenorėjo gerti nieko stipresnio. Bent jau kol kas.
-Hmh...Leisk pagalvoti...Buvau paskaitose,dalyvavau fotosesijoj,užvakar žiūrėjau krepšinio varžybas. Smulkmenos,-vos vos šyptelėjo.-Geriau papasakok,kaip sekasi tavo galerijai,-palingavo galva ir prisiglaudė arčiau Alisos,mat tikrai buvo vėsoka.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   Antr. 04 17, 2012 1:53 pm

Denisui prisiglaudus, Alice galutinai įsipatoginai ir ištiesia kojas ant likusios sofkutės.
- Ir kaip sugebėjai visur suspėti? Juk tavo paskaitos kartais trunka vos ne visą dieną..,- kilsteli antakius, atsigeria limonado,- Mano galerijai? Neblogai. Šią savaitę gavom porą užsakymų. Iš Londono į Niujorką dvi kompanijos nori atvežti eksponatus ir surengti čia parodą, tačiau centrinė galerija užimta ligi vasaros, tad abi kompanijos kreipėsi į mus. Smagu, bet tuo pačiu ir sunku apsispręsti, kurią parodą rengti..,- atsidūsta,- Bet daugiausia laiko praleidau tėvų mados namuose. Artėja mados savaitė, tad teko iki išnaktų sedėti ten ir baiginėti darbus,- nelinksmai šypteli,- Taigi, kaip supranti, visą praeitą savaitę dirbau nuo ryto iki vakaro. Jokio asmeninio gyvenimo. Baisu,- sukrizena ir vėl gurkšteli limonado.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   Antr. 04 17, 2012 2:23 pm

-Net nežinau,kaip man pavyksta viską suderinti. Paskaitos užknisa,bet be jų prapulsiu,taigi...-nelabai linksmai šyptelėjo. Dabar jam tikrai sunku,tačiau Dennis kenčia sukandęs dantis,mat tvirtai siekia savo svajonės ir žino,kad dėl jos reikia kovoti su gyvenimu,o ne sėdėti rankas sudėjus ir laukti,kol kas nors pasikeis. Alisos pasakojimą vaikinas įdėmiai išklausė begurkšnodamas limonadą,kartkartėmis akimis nuklysdamas į vis labiau temstantį dangų.
-Aišku,darbai darbeliai. Deja,nežinau ką patart,nesu šitų reikalų ekspertas,-gūžtelėjo pečiais. Tikėjo,kas viskas Alisai baigsis gerai.-Na,manau,dabar galim šiek tiek jo paturėti,tiesa?-šelmiškai šyptelėjo ir palenkė galvą dar arčiau merginos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   Antr. 04 17, 2012 3:17 pm

- Pavyksta, nes esi darbštus ir turi kažkokį tikslą. Tai tikrai labai pagirtina,- šypteli ir baigusi gerti limonadą padeda stiklinę ant staliuko,- Tau ir nebūtina man patarti visur ir visuomet. Aš pati kaip nors susitvarkysiu su tais savo darbais. Be to, jau esu minėjusi tėvams, kad pasisamdytų daugiau profesionalių darbuotojų, o ne verstų dirbti savo vaikus,- gūžteli, atsidūsta. Denisui uždavus klausimą apie tą asmeninį gyvenimą, Alice pakelia galvytę į jį,- Žinoma. Manau, kad mes tikrai verti to,- kilstelėjusi lūpų kampučius pasilenkia ir pabučiuoja D, o tuomet atsitraukusi dar kaiką prisimena,- Beje, svarsčiau tokią galimybę išsikelti iš tėvų namų ir nusipirkti atskirą butuką ar namą. Nemanai, jog būtų pats metas mums apsigyventi kartu? Turint omenyje, kiek laiko mes draugaujam ir panašiai..,- prikanda lūpą ir tikisi, jog Denisui šita idėja patiks ir ji neišgirs neigiamo ataskymo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   Tr. 04 18, 2012 1:12 pm

-Na,ačiū,-droviai šyptelėjo,mat šiaip buvo kuklus ir sunkiai priimdavo komplimentus. Taipogi ištuštinęs savąją stiklinę limonado taukštelėjo ją ant staliuko. Vėl sugrįžęs į pradinę padėtį,pasuko galvą į Alisą.
-Atleisk,tokie įpročiai. Pamatysi,paroda bus puiki,-tarstelėjo. Gal tai ir nuskambėjo pernelyg optimistiškai,tačiau Dennis pasitikėjo Alisos jėgom,todėl nuoširdžiai taip ir manė. Į sakinį apie profesionalius darbuotojus tik linktelėjo. Nenorėjo kalbėti blogai apie jos tėvus,nors pritarė merginos nuomonei. Gavęs bučinį kiek nusiminė,kad jis buvo toks trumpas,todėl pasilenkęs įbedė nosį į Alisos kaklo linkį,pro pražiotas lūpas traukdamas jos kvepalų aromatą. Išgirdęs tolesnį sakinį sustingo,bet paėmė save į rankas ir lėtai atsitiesęs,susirado savo akimis jos akis.
-Dieve,tai būtų nuostabu,-priblokštas pareiškė. Vaikinas jau gana daug laiko apie tai svarstė,tačiau nesitikėjo,kad šis pasiūlymas nuskambės šiandien.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   Tr. 04 18, 2012 6:08 pm

- Labai tikiuosi,- šypteli išgirdusi, jog Denis mano, kad paroda bus puiki. Tai paglostė Alice savimeilę, bet svarbiausia, ji žinojo, jog jis ją palaiko. Artimų žmonių palaikymas Alice buvo begalo svarbus.
- Tikrai? Sakai nuostabu?-kiek pati nustemba dėl tokios audringos D reakcijos, tačiau, aišku, labai apsidžiaugia, nes pasirodė, jog ji ne viena apie tai galvoja,- Norėčiau nedidelio butuko su stikliniais langais ir gražiu vaizdu.. Jis galėtų būti vienam iš dangoraižių. Kad ir Empire State Building'e.. Ką manai?- jau bando įsivaizduoti jų bendrus namus, kaip viską sustatys, iš kur ir kokius baldus pirks.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   Tr. 04 18, 2012 7:28 pm

-Žinoma,-energingai palinksėjo,akimis perbėgdamas Alisos veiduku ir švelniai bei atsargiai nubraukdamas jai besikėsinančią užkristi ant akių plaukų sruogą.
-Norėčiau gyventi kur nors labai aukštai,gal vienam iš viršutinių aukštų,kad galėčiau žvalgytis po miestą ir žiūrėti į mažus kaip skruzdėlės žmogeliukus,-dabar jau pareiškė savo svajones,užsisvajojusiomis akimis žvelgdamas kažkur merginai pro petį. Apie to butuko kainą stengėsi negalvoti,bet buvo tikras,kad jie kaip nors išsivers.-Kodėl gi ne? Ten turėtų būti nuostabu,-kaip reikiant įsisvajojo,na,jau senokai nesijautė toks laimingas. O dar laimingesnį jį darė faktas,kad pagaliau galės gyventi privatų gyvenimą atskirai nuo savo šeimų,kad ir kaip jas myli. Tačiau to garsiai neištarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   Kv. 04 19, 2012 5:18 pm

- Tuomet nuspręsta,- suplojo rankutėmis ir iš pusiau gulimos padėties perėjo į sėdimą,- Gal eime į vidų? Darosi šaltoka...,- patrina rankutes ir atsistojusi vis dar įsiviniojusi į pledą paima Deniso ranką ir patraukia vidun,- Gal ko nors norėtum vakarienei? Rodos virtuvėje mačiau vaflių, o šaldytuve yra nutelos ir uogų..,- šypteli atsisukusi į Denisą.Valgis būtų visai nebloga idėja, turint omenyje, kad Alice šiandien beveik per darbus nespėjo pavalgyti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   Kv. 04 19, 2012 5:53 pm

Gavusi kraupią žinutę kiek sutrinka ir nieko nelaukusi parodo Denisui palaukti. Skambina Tabithai.
Išgirdusi kas nutiko, baigusi pokalbį padeda ragelį ir porą akimirkų stovi apšalusi. Tuomet pažiūri į Denisą ir nusivalo nuriedėjusią ašarą.
- Kažkas blogo nutiko. Atleisk... aš turiu eiti...,- visa sumišusi nubėga išėjimo link.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   Kv. 04 19, 2012 6:41 pm

Jau išsiviepęs ir nusiteikęs prisikirsti vaflių stojosi nuo sofutės,bet pamatęs tokią sutrikusią Alisą sustingo,nežinodamas,nė kaip reaguoti. Nespėjus ko nors pasakyti,Alisa dingo. Kiek pastovėjęs vietoje,Denis nuslinko,vis spėliodamas,kas čia atsitiko.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terasa   

Atgal į viršų Go down
 
Terasa
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
LIGHTS BLIND :: Vuitton-
Pereiti į: