LIGHTS BLIND
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


LIGHTS BLIND
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Virtuvė

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 5:20 pm

Kad apie sužadėtuves žino tai čia faktas, nes tai buvo paskutinis lašas, bent jau jis taip galvoja, nes nieko nenutuokia apie vestuves, pats nežino koks jo planas būtų jei sužinotu, kad jie tuokiasi, bet gerai, kad dabar apie tai nemąstė, nes būtų dar labiau susinervinęs.
-Pagaliau nebesedėsi ant mano sprando, - neatsakęs kuo jam užkliuvo jos vaikinas, pastaraji jo sakinį pakomentavo šitaip, bet jo galva neišnešė apie vestuves, bet aišku ko labiausiai, kaip ir kievienas normalus tėvas, jis nenorėjo, tai kad mergina išeitu iš šitų namų, manė, kad jau geriau turėti ją šalia ir kontroliuoti, o ne išleisti ten.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 5:26 pm

Taip ir neišgirdo atsakymo, kodėl jam nepatinka jos sužadėtinis, tėvas taip niekad ir nepasakė, kas jam pastoviai negerai. - Žinoma, galėsi džiaugtis laisve nuo šios pragariškos kančios - manęs, tau, siaubingai geram vyrui, pasiųstos iš pragaro gelmių. - su didele doze sarkazmo išrėžė, taip dar mandrai iškėlė ir išrietė antakį, įsijautusi į barnį. - Įdomu, už ką tave taip baudžia gyvenimas? - dar pasivaipė, kai piktumas Lidijai užplaukia, tai jinai bus bjauri visaip, kaip tik sugebės, matyt šitokį dalyką iš tėvo paveldėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 5:38 pm

Kokia mina atėjo į virtuvę, tokia ir liko iki šiol. Suprato jos sarkazmą ir tikrai labai šaltu veidu išklausė ir neprieštaravo.
-Parodyk nors kiek pagarbos, tam, kuris tau suteikė viską ką turi dabar, - šiek tiek prisimerkęs pasakė, nes tikrai galva neišnešė kodėl toliau veliasi į ginčą kuris vistiek liks neišspręstas, - kai jis tave mes, kaip tas gatvines, be manęs nebeturėsi kur sugrįžti, tad galvok ką sakai, - jis buvo visiškai įsitikinęs, kad Vuittonas ją mes, juk jis Vuittonas, jau ir pavardė pasako apie žmogų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 5:42 pm

- Viską? Na, iš tavo pusės meilės, pagarbos ar šiaip konors mielo nesulaukiau. Tik pinigų prikišai, apsimesdamas, kad tai viską atitaiso. O dabar ir stumi ant mano sužadėtinio, - linktelėjo kalbėdama rimtu veidu, iškėlė abudu antakius. - O tu net nepažįsti Damian'o, net ir nenorėjai jo pažinti, tai kaip gali teigti, kas jam būdinga daryti? - tvirtai sukandusi dantis ir sučiaupusi lūpas, stebeilijo į tėvą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 5:55 pm

Kai mergina susižadėjo aišku pirma Deivido mintis buvo, kad jo dukra nėščia, o tai jam atrodė kaip merginos individualaus gyvenimo pabaiga, tad iki šiol kai jis ją pamato, refleksiškai žvilgteli į jos figūrą, ypač pilvą ar nepakitęs, nes kadangi nepalaiko ryšių su ja, tikrai pats antras nesužinotų, kad mergina laukiasi, sužinotu paskutinis ir jau būtų pe rvėlu ir negalėtų jos į rūsį uždaryt.
-Nepamiršk, kad esi ne vienintelė mano dukra. Mano visi vaikučiai gauna meilės, bet mano pagarba reikia užsitarnauti. Turėjai šimtą respekto taškų, bet kai nepaklausei manęs netekai jų visų, tad, kad dabar iš tavęs neišeitu nė vienas priekaištas man, nes vėliau tu man dar padėkosi, - mintyse užbaigė, kad kai Damianas padarys menką klaidą susisyjusia su ja, nu teks jo atsikratyti. Pasisukdamas netyčia užkliudė lėkštę, nu ir numetė ir ta sudužo, bet jam px ne karo metas bus tų lėkščių
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 6:01 pm

Gal ir Klara negirdėjo tų visų barnių, bet puikiai išgirdo, kaip sudužo indas. Šiuo atveju, tai buvo lėkštė. Įžengusi į virtuvę tuoj permetė akimis aplinką, pastebėjo du rūškanus veidus, kad net pati susiraukė.
- Po velnių, kas čia vyksta? Visai ramybės nėra namuose, - priekaištingai tarė ir pasukusi link mažo sandėliuko virtuvėje, atidarė jo duris, išsitraukė šluotą ir šiupeliuką, į jį sušlavė greitai visas šukes, kol niekas nesusižeidė. Vis dar laukdama atsakymo šias išmetė į šiukšlių dėžę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 6:08 pm

Jau ne pirmą kartą buvo užmačiusi, kaip tėvas vis žiūri į jos pilvą, aišku, nori išmąstyti, ar visgi nesilaukia ji. - Na, matyt aš vienintelis vaikas, kuris taip ir negavo meilės iš tavęs, - gūželėjo petukais, stengdamasi nusiraminti, tad net nežiūrėjo į tėvą, o žiūrėjo į šaldytuvą, tiksliau į vieną tašką jame. - Joo, praradau tuos visus šimtą taškų, vien dėl to, kad įsimylėjau ir planuoju su juo savo gyvenimą. Labai gera priežastis. Tiksliau, tavo atmazas, - pavartė akis vis dar nepatenkinta ir suirzusi.Tuomet pažiūrėjo į atėjusią mamą. - Tavo vyras eilinį kartą bando sumenkinti mano gyvenimą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 6:14 pm

Kažkaip keistai ten Klara įsisuko, net susišlavė kas irgi keista, nes jis visada manė, kad ji per didelė ponia ką nors patvarkyt. Atėjusi jo žmona priminė jam, kad jis neturi ginčytis su Lidija, o turi ją ignoruoti, bet turbūt seniai matė, tai neišlaikė nepasiginčyjas.
-Aš nebandau sumenkinti tavo gyvenimo, tik bandau atvest tave į protą, dėl to žmogaus kuriam tu tikrai nerūpi, - tikrai šiaip jis nieko apie jį nežino, bet kurti moka
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 6:19 pm

Moters žvilgsnis lakstė tai nuo vieno surūgėlio, tai prie kito, kol galiausiai pavargusiai iš lūpų išsirito atodūsis. Klara nepakentė barnių, o ypač kivirčų. Juk norėjo laikytis tos savo pasakiškosios versijos, kur visi vaizduoją laimingą šeimyną.
- Deividai, ji suaugusi ir nei tu, nei aš nebegalime įtakoti jos sprendimų. Tad atvėsk, nesielk kaip mažas vaikas, - aišku, gynė dukterį, nes jos situacija buvo daug maž panaši kaip į Klaros prieš daugel metų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 6:25 pm

Žiūrėdama į mamuką, išklausė jos žodžius, tiksliau pamokslą tėvui, ir labai patenkinta, kad tokią fainą ir supratingą mamą turi, iškart išsišiepė. - Cha, - burbtelėjo, pažiūrėjusi į vis dar suniurusį tėvą, kuris dabar turėtų suniurti dar labiau. - Ir vėl kartoju, kad net nesistengei jo pažinti, ,kaip gali sakyti, koks jis yra žmogus ir ka jam rūpi.. - jau apsiraminusi pasakė, labai ramiu tonu, mamai sutvarkius situaciją.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 6:31 pm

Klara kiek sučiaupė lūpas, jai nepatiko ir tai, kad Lidija kiek nepagarbokai su tėčiu elgiasi, mat šis nori tik gero. Tai irgi nelabai gražu iš jos pusės. Ech, ir kodėl Klara turi viską tvarkyti? Kaip du mažiukai...
- Be to, norėčiau, kad kokią dieną atsivestum jį į namus vakarienės. Bus puiki proga su juo artimiau susipažinti ir pačiam tėčiui jį perprasti. Pasikalbėk su sužadėtiniu, - pasakė dukrai, mat tikėjosi, kad Damian turėtų gerą įspūdį Deividui palikti ir jo nuomonė apie būsimą žentą pasikeis.
- Eime, - tarstelėjo ji vyrui, suėmė jį už alkūnės ir išsivedė jį iš virtuvės, kad nebereiktų čia daugiau pyktis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Virtuvė
» Virtuvė
» VIRTUVĖ
» Virtuvė
» virtuvė/valgomasis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
LIGHTS BLIND :: Karginai-
Pereiti į: