LIGHTS BLIND
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


LIGHTS BLIND
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Romantikai ir seilių varvinotojai

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 7:50 pm

Tabitha man vieną labai kietą idėją pakišo! Kadangi forume yra daug porelių (realiai, tai nežinau kiek čia jų užsiregistravusių, bet pagal sąrašą tai jų nemažai), tai gal kurie nors norėtų daryti savo vestuves/sužadėtuvių vakarėlį? Tie, kurie jau seniai susituokę, gal kokią sukaktį, su daug svečių? Žodžiuku, kažką į tą pusę, nes kažkaip forumuose dažnai būna visokie vakarėliai ir panašiai, o va vestuvių ir panašių mielų dalykų - reta. Tai kas kokių idėjų turit?


Paskutinį kartą redagavo Каллиста Катерина Каргин, Pir. 04 16, 2012 7:53 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Melanie Ayla Cardonel
SHE WEARS ALL BLACK JUST LIKE HER SOUL YET HET HEART IS MADE OF GOLD
Melanie Ayla Cardonel


POSTS : 738
REPUTATION : 31
HERE SINCE : 2011-10-01
AGE : 34
CURRENTLY LIVING : New York

Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 7:51 pm

aš tai žiūriu į tave, raštingoji. tu gali kelt balių:D
Atgal į viršų Go down
https://lightsblind.forumlt.com
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 7:54 pm

aš tai negaliu nieko spręsti be savo poros, nes tradiciškai tai vaikinai peršasi... tei va. bet šiaip idėja gera. tikrai būtų faina:p
Atgal į viršų Go down
Melanie Ayla Cardonel
SHE WEARS ALL BLACK JUST LIKE HER SOUL YET HET HEART IS MADE OF GOLD
Melanie Ayla Cardonel


POSTS : 738
REPUTATION : 31
HERE SINCE : 2011-10-01
AGE : 34
CURRENTLY LIVING : New York

Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 7:55 pm

aš galiu kam nors pasipiršt baliaus vardan:DD
Atgal į viršų Go down
https://lightsblind.forumlt.com
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:00 pm

nori didvyre būt ir medalį gaut, ania? ech tu garbėtroška..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:02 pm

^^panašiaip norėjau sakyt xD kad jau sąraše niekas man neduota, tai galiu kokią nuo kito nugvelbt, jei pats nesipiršt ir baliaus kelt nenori ;DD
o šiaip idėja tikrai faina ;]
Atgal į viršų Go down
Melanie Ayla Cardonel
SHE WEARS ALL BLACK JUST LIKE HER SOUL YET HET HEART IS MADE OF GOLD
Melanie Ayla Cardonel


POSTS : 738
REPUTATION : 31
HERE SINCE : 2011-10-01
AGE : 34
CURRENTLY LIVING : New York

Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:07 pm

aik kakot, Alisija,aš doras žmogus...
Adamai, parašei kaip geras žmogus, geri kėslai, bet blemba kaip žiauriai...:DD
Atgal į viršų Go down
https://lightsblind.forumlt.com
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:09 pm

aha aha, doras... jauti kaip tai juokingai skamba?....
Adamukai, imk Tabitha (skamba kaip taburetė, bet ne varde esmė) ir kelkit storas lietuviškas vestuves :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:10 pm

Aš čia su gražia idėja atėjau, o jūs jau link svetimavimų ir svetimų moterų vogimo einat, nedorėliai!;oo
Atgal į viršų Go down
Melanie Ayla Cardonel
SHE WEARS ALL BLACK JUST LIKE HER SOUL YET HET HEART IS MADE OF GOLD
Melanie Ayla Cardonel


POSTS : 738
REPUTATION : 31
HERE SINCE : 2011-10-01
AGE : 34
CURRENTLY LIVING : New York

Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:13 pm

Jovi, o pačios tai kaip Alisa iš stebuklų šalies... ai krč, įskaudinai mane:(
Viktusia, nu, ir aš taip sakau. į kampą už tokias mintis!
Atgal į viršų Go down
https://lightsblind.forumlt.com
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:14 pm

nu nepyk, aš tau pliusus mėtau o tu čia raukiesi:(((( ok, aš alisa iš stebuklų šalies, tu taburetka. no problemo
Atgal į viršų Go down
Melanie Ayla Cardonel
SHE WEARS ALL BLACK JUST LIKE HER SOUL YET HET HEART IS MADE OF GOLD
Melanie Ayla Cardonel


POSTS : 738
REPUTATION : 31
HERE SINCE : 2011-10-01
AGE : 34
CURRENTLY LIVING : New York

Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:15 pm

ok, nebepykstu:**
Atgal į viršų Go down
https://lightsblind.forumlt.com
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:15 pm

tai gal........ susituokit susitaikymo proga? Romantikai ir seilių varvinotojai 434148563
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:16 pm

Ei... Aš tai prie miesto šūkio derinuos: city never sleeps - tai va ir visi, kad ir sąrašiuke kažką pašonėj turi, bet miegot negali ;D

O šiaip manau, kad fainiausia būtų tas santuokos įžadų atnaujinimas :] tokio dalyko tai tikrai nebūna kituose foruose :]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:17 pm

Juo, man tas irgi taip miela. Va, Karginai abu yra, reikia gal juos kaip nors pakalbint! Romantikai ir seilių varvinotojai 434148563
Atgal į viršų Go down
Melanie Ayla Cardonel
SHE WEARS ALL BLACK JUST LIKE HER SOUL YET HET HEART IS MADE OF GOLD
Melanie Ayla Cardonel


POSTS : 738
REPUTATION : 31
HERE SINCE : 2011-10-01
AGE : 34
CURRENTLY LIVING : New York

Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:18 pm

Jovi, tuokis su manim:D
ok, mes jau turim vieną tevų porą, tai kelias laisvas!
Atgal į viršų Go down
https://lightsblind.forumlt.com
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimePir. 04 16, 2012 8:30 pm

jeigu bus deimantinis žiedas ir tuzinas rožių tai absolutely yes:*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 1:05 pm

Ech,aplenkėt mane,būčiau su mielu noru vestuves iškėlęs ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 1:06 pm

Taai dar ne vakaras, kelk :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 1:54 pm

Denni, rimtai nori? Romantikai ir seilių varvinotojai 434148563
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 1:54 pm

Teip likeaboss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 1:56 pm

Tuomet.. why not? Imk vadžias į savo rankas Romantikai ir seilių varvinotojai 434148563
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 1:56 pm

awww, lovebirds :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 1:59 pm

Nepavydėk :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitimeAntr. 04 17, 2012 2:01 pm

Ateis ir mano laimės valanda:D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Romantikai ir seilių varvinotojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Romantikai ir seilių varvinotojai   Romantikai ir seilių varvinotojai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Romantikai ir seilių varvinotojai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
LIGHTS BLIND :: Svečiams :: special occasion-
Pereiti į: